Video Sources 15 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovudeo.net
Hard Candy

Hard Candy

Strangers shouldn't talk to little girls.Jan. 14, 2005USA103 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një adoleshente shtiret se bie pre e një pedofili, por loja kthehet kur e merr ajo komandën në dorë dhe do ta bëjë të paguajë për çfarë ai ka bërë.

 

Hard Candy
Hard Candy
Hard Candy
Hard Candy
Hard Candy
Original title Hard Candy
IMDb Rating 7.1 157,157 votes
TMDb Rating 6.8 1,947 votes

Director

David Slade
Director

Cast

Patrick Wilson isJeff Kohlver
Jeff Kohlver
Elliot Page isHayley Stark
Hayley Stark
Sandra Oh isJudy Tokuda
Judy Tokuda
Odessa Rae isJanelle Rogers
Janelle Rogers
G.J. Echternkamp isNighthawks Clerk
Nighthawks Clerk

Similar titles

Tailgate
Brain on Fire
Kesari
The Host
Kiss Kiss
If Beale Street Could Talk
The Outer Wild
Tomorrow, When the War Began
Jab Tak Hai Jaan
The Snowman
Extortion
Meri Pyaari Bindu