Video Sources 77 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikostreamtape.com
Headshot

Headshot

They should have killed him.Sep. 24, 2016Indonesia117 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një i plagosur me plumb kokës, e gjen vetën në spital pa ndjenja dhe kur zgjohet i duhet të zbuloje se kush e plagosi e cili është vet. Mos e humbisni këtë film plot aksion!

Headshot
Headshot
Headshot
Headshot
Headshot
Headshot
Headshot
Headshot
Headshot
Original title Headshot
IMDb Rating 6.3 12,415 votes
TMDb Rating 6.4 261 votes

Similar titles

Extraordinary Mission
Trading Paint
Occupation
Ghostbusters
Open Water 2: Adrift
Son of a Gun
Precious Cargo
Bumblebee
Sniper: Ultimate Kill
R.I.P.D.
American Hangman
Into the Grizzly Maze