Video Sources 330 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne openloadopenload.co
  • Shiko ne Streamango streamango.com
Hearts Beat Loud

Hearts Beat Loud

Music runs in the family.Jun. 08, 2018United States97 Min.PG-13
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një baba dhe vajza e tij formojnë një grup të pazakontë muzikor, përpara se ajo të largohet për në universitet.

Hearts Beat Loud
Hearts Beat Loud
Original title Hearts Beat Loud
IMDb Rating 7 1,906 votes
TMDb Rating 7.7

Director

Brett Haley
Director

Cast

Similar titles

Sour Apples aka Eksi Elmalar
Million Dollar Arm
Ishaqzaade
Das Leben der Anderen -Jetet e te tjereve
Hitman
The Ballad of Buster Scruggs
Qarib Qarib Singlle
Police Story: Lockdown
Beastly
Goodfellas
Ordinary Person
The Captain