Video Sources 767 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Heatstroke

Heatstroke

Dec. 19, 2013USA, South Africa, Germany92 Min.N/A
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Në një udhetim familjar në shkretetiren Afrikane, një shkencetar vritet brutalisht nga një tregtar armesh. Çfare ndodhe me të dashuren dhe vajza e tij?

Original title Heatstroke
IMDb Rating 4.8 2,095 votes
TMDb Rating 5.3 22 votes

Similar titles

Justice League Dark
Walled In
Arizona
The Night Comes For Us
Automata
We Summon the Darkness
L.A. Confidential
Assimilate
The Secrets We Keep
Missing
Before the Fire
The Signal