Video Sources 90 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Heist

Heist

Never make a bet you can't afford to lose.Nov. 13, 2015USA93 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një baba që nuk ka para për të paguar ndërhyrjen dhe trajtimin e vajzës së tij, ndihet i pashpresë. Një nga punonjësit e tjerë të kazinosë, lakmitari Koks, i ofron që të grabisin kazinonë. Kur gjërat shkojnë keq, ata detyrohen të marrin peng një autobuz.

Original title Heist
IMDb Rating 6.1 26,857 votes
TMDb Rating 5.9 598 votes

Similar titles

The Possession
Mortal Engines
The Hunted
The Huntsman: Winter’s War
Infini
T-34
The Pugilist
Pawn Shop Chronicles
Spectral
The Runners
Parallel Minds
The Mexican