Video Sources 697 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Openloadopenload.co
  • Shiko ne Streamangostreamango.com
Helios

Helios

Apr. 30, 2015Hong Kong, China, United States118 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Krimineli i kërkuar “Helios” dhe ndihmësi i tij vodhën një sasi të uraniumit dhe planifikojnë të prodhojnë armë të shkatërrimit në masë. Ata po planifikojnë të tregtojnë me një organizatë terroriste në Hong Kong. Kryeinspektori Lee Yinming dhe Inspektori Fan Kaming drejtojnë njësinë kundër përgjimit të Terrorizmit të Forcës Policore të Hong Kongut. Së bashku me një zyrtar të lartë kinez, një profesor fizike dhe dy ekspertë të armëve të Koresë së Jugut, ata shpresojnë të shpërndajnë një krizë të mjaftueshme për të shkatërruar botën.

Helios
Helios
Helios
Helios
Original title 赤道
IMDb Rating 5.5 835 votes
TMDb Rating 5.7

Similar titles

Blood Out
Once Upon a Time in Shanghai
Birdland
Most Wanted a.k.a Target Number One
The Frozen Ground
Who Killed Cock Robin
Big Momma’s House 2
Operation: Endgame
Night Guards
Countdown
Archenemy
Call Me King