Video Sources 204 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Hell on the Border

Hell on the Border

Dec. 13, 2019USAR
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Arkansas, viti 1875. Pasi qëlloi 5 burra për të shpëtuar një gjykatës dhe më pas të hynte në Territorin Indian pas një banditi vdekjeprurës, Bes Rivs bëhet marshalli i parë i zi në perëndim të Misisipit.

Hell on the Border
Hell on the Border
Hell on the Border
Original title Hell on the Border
IMDb Rating 5.2 360 votes
TMDb Rating 6 8 votes

Director

Wes Miller
Director

Cast

Ron Perlman isCharlie Storm
Charlie Storm
Frank Grillo isBob Dozier
Bob Dozier
David Gyasi isBass Reeves
Bass Reeves
Randy Wayne isIrish Jack
Irish Jack
Manu Intiraymi isIssac Parker
Issac Parker
Gianni Capaldi isTom Pinkerton
Tom Pinkerton
Alexander Kane isFrank James
Frank James
Chris Mullinax isMarshall Franks
Marshall Franks

Similar titles

The Golden Child
Django Unchained
Rock Dog
Barely Lethal
Fëmijët Spiunë
National Treasure
Piter Pan
DOA: Dead or Alive
Prometheus
Star Trek Beyond
Adventures of Rufus: The Fantastic Pet
Apocalypto