Video Sources 66 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovudeo.net
Help (Movie)

Help (Movie)

Everyone has a secret.Mar. 20, 2021United Kingdom96 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Sara merr një telefonatë dhe punësohet në një shtëpi kujdesjeje diku në Liverpol pasi talenti i saj është lidhja dhe komunikimi me njerëzit, pastaj në mars 2020, korona-virus godet vendin duke i përkeqësuar më shumë gjërat…

 

Help (Movie)
Original title Help
IMDb Rating 6.3 39 votes

Similar titles

Non sono un assassino aka I’m not a killer
Judas and the Black Messiah
Close Enemies
Last Man Down
Sunshine
Cut Bank
Lion
Killers
Victor Frankenstein
Superhost
SPL: Kill Zone
Edward Scissorhands