Video Sources 82 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Her Blue Sky

Her Blue Sky

Oct. 11, 2019Japan107 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Her Blue Sky (2019)Pas vdekjes së prindërve, Akane mbeti në qytetin e saj të lindjes për t’u kujdesur për motrën e saj të vogël, Aoi. Vite më vonë, ish i dashuri i saj, Shinosuke, kthehet në qytet për të performuar në një festival muzikor. Në të njëjtën kohë kur dy ish të dashuruarit ritakohen, Aoi takon Shinosuken adoleshent, i cili kishte udhëtuar në kohë dhe bie kokë e këmbë në dashuri me të.

Her Blue Sky
Her Blue Sky
Her Blue Sky
Her Blue Sky
Her Blue Sky
Her Blue Sky
Her Blue Sky
Her Blue Sky
Her Blue Sky
Her Blue Sky
Original title 空の青さを知る人よ
IMDb Rating 6.7 210 votes
TMDb Rating 7 7 votes

Director

Cast

Ryo Yoshizawa isKanamuro Shinnosuke/Shinno (voice)
Kanamuro Shinnosuke/Shinno (voice)
Riho Yoshioka isAioi Akane (voice)
Aioi Akane (voice)
Shion Wakayama isAioi Aoi (voice)
Aioi Aoi (voice)
Ken Matsudaira isNitobe Dankichi (voice)
Nitobe Dankichi (voice)
Fukushi Ochiai isNakamura Masamichi (voice)
Nakamura Masamichi (voice)
You Taichi isNakamura Masatsugu (voice)
Nakamura Masatsugu (voice)
Atsumi Tanezaki isOotaki Chika (voice)
Ootaki Chika (voice)

Similar titles

Velaiyilla Pattadhari 2
Sirena e vogel 3
The Right Kind of Wrong
Kembet e lumtura 2
Flavors of Youth
Wolfwalkers
Battle for Sevastopol
Looks That Kill
Jayantabhai Ki Luv Story
BoBoiBoy Movie 2
Jane Eyre
Planes