Video Sources 1345 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Hercules

Hercules

Before he was a legend, he was a man.Jul. 23, 2014USA99 Min.PG-13
Your rating: 0
7.3 3 votes

Synopsis

Herkuli, biri i Zeusit, nuk është as njeri e as zot, dhe kjo shkaktoi vuajtje të mëdha. Duke u përballur me dymbëdhjetë legjendat e mundimeve, ai i ktheu kurrizin perëndive dhe për katërmbëdhjetë vjet ai gjeti vetëm beteja të përgjakshme. Në shoqërinë e pesë personave të ngjashëm, u bë një mercenar në shërbim të kujdo që ishte në nevojë…

Hercules
Hercules
Hercules
Hercules
Hercules
Hercules
Hercules
Hercules
Hercules
Hercules
Original title Hercules
IMDb Rating 6.0 117,249 votes
TMDb Rating 5.6 1,153 votes

Director

Brett Ratner
Director

Cast

Similar titles

Herkuli dhe Ksena-Beteja për malin Olimp
Chok-Dee
Jonah Hex
Torque
Division 19
Superman Returns
Into the Storm
Paradox
Lino
The Great Challenge
Peninsula
The Courier