Video Sources 363 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Here Alone

Here Alone

Those who stay dieApr. 15, 2016USA97 Min.NOT RATED
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

En, pas humbjes së të shoqit e të së bijës, mundohet të mbijetojë ndaj një epidemie që ka vrarë shumë njerëz dhe që e kanë detyruar që të ndryshojë tërësisht mënyrën e saj të të jetuarit.

Here Alone
Here Alone
Original title Here Alone
IMDb Rating 5.6 5,019 votes
TMDb Rating 5.8 69 votes

Similar titles

Fahrenheit 451
Victoria & Abdul
400 Days
Pataakha
House of Wax
Constantine
Green Lantern
Besetment
Seal Team Eight: Behind Enemy Lines
The Hunger Games: Mockingjay – Part 1
I’ll See You in My Dreams
Kristy