Video Sources 269 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Hidden Man

Hidden Man

Jul. 13, 2018China137 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Në pritje të fillimit të luftës Sino-Japoneze, një spiun kthehet në Kinë për tu hakmarrë, por e gjen veten në mes të një seti loje intrigash, dashurie dhe skemash të papritura.

Hidden Man
Original title 邪不压正
IMDb Rating 6.4 1,191 votes
TMDb Rating 5.1 8 votes

Director

Jiang Wen
Director

Cast

Jiang Wen isLan Qingfeng
Lan Qingfeng
Eddie Peng isLi Tianran
Li Tianran
Liao Fan isZhu Qianlong
Zhu Qianlong
Zhou Yun isGuan Qiaohong
Guan Qiaohong
Xu Qing isTang Fengyi
Tang Fengyi
Ding Jiali isMaster's wife
Master's wife
Li Meng isLan's daughter
Lan's daughter
Hang Shi isPan Yueran
Pan Yueran

Similar titles

Compadres
Newness
Destroyer
Ride Your Wave
Siberia
A Bittersweet Life
Christopher Robin
Red Heat
Kill Bill: Vol. 2
Jayantabhai Ki Luv Story
Klaus
Me Before You