Video Sources 692 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
High Heel Homicide

High Heel Homicide

Anyone can commit murder.Jun. 20, 2017USA81 Min.TV-MA
Your rating: 10
10 1 vote

Synopsis

Vrasje me Taka të Larta : Pas një vargu vrasjesh në qytet, dy detektivë punojnë për të zgjidhur misterin dhe për të gjetur vrasësin. Te dhënat e tyre të vetme: të gjitha viktimat janë ish-policë dhe secili ka nga një shkronjë të kuqe të vizatuar në trup. Sa do të vdesin para se vrasësi të ketë dhënë mesazhin e tij? FILMI PËRMBAN SKENA SEKSUALE TË FORTA! NDALOHET SHIKIMI NËN 18 VJEÇ!

High Heel Homicide
Original title High Heel Homicide
IMDb Rating 3.5 220 votes
TMDb Rating 6.1 13 votes

Similar titles

Running Wild
The Wolf of Snow Hollow
The Pacifier
Red Dot
Momentum
Wrecked
Sleepless
Night Train
Everybody Knows
Marshland a.k.a La isla mínima
Transsiberian
Raaz 3: The Third Dimension