Video Sources 281 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
High Life

High Life

Oblivion Awaits.Nov. 07, 2018UK113 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Monte dhe vajza e tij janë të mbijetuarit e fundit të një misioni të rrezikshëm jashtë Sistemit Diellor. Tani ata duhet të mbështeten te njëri-tjetri për të mbijetuar, ndërsa nisen drejt një vrime të zezë.

High Life
High Life
High Life
High Life
High Life
High Life
Original title High Life
IMDb Rating 5.9 13,352 votes
TMDb Rating 5.7 209 votes

Similar titles

Aloha
Tomboy
Knives Out
Gintama
She’s the Man
Welcome to Sudden Death
Birdland
Delibal
Chicago
Fists of Legend
Jinn
Marshall