Video Sources 77 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
High Strung Free Dance

High Strung Free Dance

Dream big. Dance free.Sep. 13, 2018Romania103 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një koreograf i ri bën bashkë disa balerinë modern dhe një pianist për shfaqjen më të shikuar në Broadway të New York-ut.

High Strung Free Dance
High Strung Free Dance
Original title High Strung Free Dance
IMDb Rating 6.7 1,044 votes
TMDb Rating 7.5 138 votes

Similar titles

The Wind That Shakes the Barley
Manchester by the Sea
When Animals Dream
Macbeth
Bad Samaritan
Black Hollow Cage
A Monster Calls
On My Skin
Requiem for a Dream
Exposed
Vault
The Battalion