Video Sources 557 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Hit and Run

Hit and Run

Jan. 13, 2009USA84 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Mary një studente e kolegjit, mendon se ajo ka goditur dhe ka vrarë një mace me makinën e saj duke ngarë makinën e dehur nga një parti. Ajo është e tmerruar përtej fjalëve kur ajo kthehet në shtëpi dhe zbulon trupin pothuajse të vdekur të një njeriu të vendosur në parakolp të vetures së saj. E tmerruar dhe iracionale, Mary ballafaqohet me një sërë vendimesh që përcaktojnë fatin e saj.

Hit and Run
Original title Hit and Run
IMDb Rating 4.6 3,508 votes
TMDb Rating 3.9

Director

Cast

Similar titles

A Simple Favor
A Silent Voice
Wolf Town
Walled In
Playing It Cool
The Black String
Jaws
150 Milligrams
The Endless
The Tiger and the Snow
The Last Man
A Daughter’s Plan to Kill