Video Sources 114 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Hitman: Agent Jun

Hitman: Agent Jun

Jan. 22, 2020South Korea110 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Historia e një jetimi, i cili shndërrohet në agjent vrasës për shtetin korean dhe pasi korr lavdinë si i tillë, vendos të zhduket nga bota e shërbimit sekret për të jetuar ëndrrën e tij të shkrimit të historive vizatimore. A mund të shkëputemi vërtet nga e shkuara?

Hitman: Agent Jun
Hitman: Agent Jun
Hitman: Agent Jun
Hitman: Agent Jun
Hitman: Agent Jun
Hitman: Agent Jun
Hitman: Agent Jun
Hitman: Agent Jun
Hitman: Agent Jun
Hitman: Agent Jun
Original title 히트맨
IMDb Rating 6.5 534 votes
TMDb Rating 8.1 8 votes

Director

Choi Won-sub
Director

Cast

Similar titles

The Sniper
The Last King
CHiPS
Kung Pow: Enter the Fist
Dealer/Healer
Bandits
Kajillionaire
Playing with Fire
Crazy Famous
Close
Canadian Strain
The Protector 2