Video Sources 30 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Holiday Rush

Holiday Rush

Nov. 28, 2019USA94 Min.TV-PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Pasi e pushojnë papritur nga puna, një DJ i njohur radioje shkon të jetojë me hallën e tij, duke sjellë me vete edhe katër fëmijët e tij të llastuar dhe një plan për tu rikthyer në transmetim.

 

Holiday Rush
Holiday Rush
Holiday Rush
Holiday Rush
Original title Holiday Rush
IMDb Rating 4.8 2,006 votes
TMDb Rating 5.6 134 votes

Director

Leslie Small
Director

Cast

Sonequa Martin-Green isRoxy Richardson
Roxy Richardson
La La Anthony isPaula Williams
Paula Williams
Deon Cole isMarshall Stone
Marshall Stone
Tamala Jones isJocelyn 'Joss' Hawkings
Jocelyn 'Joss' Hawkings
Romany Malco isRashon 'Rush' Williams
Rashon 'Rush' Williams
Roscoe Orman isReginald Miller
Reginald Miller
Darlene Love isAunt Jo Robinson
Aunt Jo Robinson
Amarr M. Wooten isJamal Williams
Jamal Williams

Similar titles

Before the Devil Knows You’re Dead
Stolen
The Taming of the Scoundrel-Il bisbetico domato
The Town
Slack Bay
The Devil to Pay
No Country for Old Men
Long Day’s Journey Into Night
Little Women
The Matador
Bone Tomahawk
The Hurt Locker