Video Sources 527 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoalbavid.xyz
Hollow in the Land

Hollow in the Land

Small town. Big secret.Dec. 08, 2017Canada92 Min.N/A
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Me babain e burgosur nën akuzën e vrasjes, Alisona dhe Brendoni, vëlla e motër, bëhen të dyshuarit e parë, kur qyteti i tyre i vogël preket nga një seri vrasjesh. Atyre u duhet të luftojnë për të pastruar emrin.

Hollow in the Land
Hollow in the Land
Original title Hollow in the Land
IMDb Rating 7.1 39 votes
TMDb Rating 6.5

Similar titles

Angel of Evil
Valkyrie
City of Dead Men
Solaris
Gen-X Cops
Sword of Vengeance
Johnny Mad Dog
The Neon Demon
Indecent Proposal
The Stone Eater
Bone Tomahawk
The Russian Bride