Video Sources 1159 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Homefront

Homefront

How far would you go to protect your home?Nov. 27, 2013USA100 Min.R
Your rating: 0
5.5 2 votes

Synopsis

Një ish polic i Antidrogës Amerikane transferohet në një qytet të qetë, që të nisë një fillim të ri bashkë me familjen e tij. Dhe të jetojë një jetë të re larg aksionit dhe zbatimit të ligjit. Por atje ai do të përballet me një trafikant të madh droge, dhe duke mos patur rrugë tjetër, detyrohet të vihet përsëri në zbatimin e ligjit…

Homefront
Homefront
Homefront
Homefront
Homefront
Homefront
Homefront
Homefront
Homefront
Homefront
Original title Homefront
IMDb Rating 6.5 83,302 votes
TMDb Rating 6.4

Director

Gary Fleder
Director

Cast

Jason Statham isPhil Broker
Phil Broker
Izabela Vidovic isMaddy Broker
Maddy Broker
Winona Ryder isSheryl Mott
Sheryl Mott
Rachelle Lefevre isSusan Hatch
Susan Hatch
Kate Bosworth isCassie Bodine
Cassie Bodine
Clancy Brown isSheriff Keith Rodrigue
Sheriff Keith Rodrigue
Frank Grillo isCyrus Hanks
Cyrus Hanks

Similar titles

Agjenti Kodi Banks
Mortal Engines
Julayi
Outlaws Don’t Get Funerals
Corbin Nash
Lucky Luke
Knockout
Open Water 2: Adrift
Mission: Impossible – Ghost Protocol
Upgrade
Bullet Head
Jar City