Video Sources 71 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Hooking Up

Hooking Up

There's more to love than sexMar. 20, 2020USA105 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Pasi që ai diagnostikohet përsëri me kancer dhe ajo pushohet nga puna ku punonte si gazetare dhe shkruante mbi seksin, Bejli dhe Darla bëjnë një udhëtim rrugor së bashku që i detyron ata të bëhen më intim me njëri tjetrin.

Hooking Up
Hooking Up
Hooking Up
Hooking Up
Original title Hooking Up
IMDb Rating 5.2 558 votes
TMDb Rating 6.7 21 votes

Director

Nico Raineau
Director

Cast

Similar titles

Vera Drake
The Shape of Water
Felon
London Boulevard
Anything for Her
Rise of the Footsoldier 3
Youth
Horton Hears a Who!
Free State of Jones
See You Yesterday
Cloudy with a Chance of Meatballs 2
Një Përbindësh në Paris