Video Sources 49 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Horizon Line

Horizon Line

Fly or dieOct. 29, 2020Sweden87 Min.PG-13
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Sara dhe Xhekson detyrohen të udhëtojnë me një avion të vogël për të shkuar në ishullin ku do zhvillohet dasma e miqve të tyre. Papritmas, ata gjenden përballë një situate ku duhet të luftojnë për jetën e tyre, pasi piloti pëson një infarkt kardiak.

 

Horizon Line
Original title Horizon Line
IMDb Rating 5.2 354 votes
TMDb Rating 5.3 6 votes

Similar titles

City of Lies
Baazaar
Enemy
We Have Always Lived in the Castle
Ca$h
Irreversible
Don’t Listen
Bank Chor
The Berlin File
Entrapment
The Island
Lucid Dream