Video Sources 96 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Hot Shots!

Hot Shots!

The mother of all movies.Jul. 31, 1991USA84 Min.PG-13
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Parodi e filmit Top Gun. Një pilot i talentuar por i pa qëndrueshëm duhet të mundë fantazmat e vdekjes së babait të tij dhe të shpëtojë një mision ushtarak të sabotuar nga prodhuesit e mëdhenj të armëve.

Hot Shots!
Hot Shots!
Original title Hot Shots!
IMDb Rating 6.8 96,545 votes
TMDb Rating 6.5 1,244 votes

Director

Jim Abrahams
Director

Cast

Charlie Sheen isLt. Topper Harley / Rhett Butler / Superman
Lt. Topper Harley / Rhett Butler / Superman
Cary Elwes isLt. Kent Gregory
Lt. Kent Gregory
Valeria Golino isRamada Thompson / Scarlett O'Hara / Lois Lane
Ramada Thompson / Scarlett O'Hara / Lois Lane
Lloyd Bridges isAdm. Thomas 'Tug' Benson
Adm. Thomas 'Tug' Benson
Kevin Dunn isLt. Cmdr. James Block
Lt. Cmdr. James Block
Jon Cryer isJim 'Wash Out' Pfaffenbach
Jim 'Wash Out' Pfaffenbach
William O'Leary isPete 'Dead Meat' Thompson
Pete 'Dead Meat' Thompson
Bill Irwin isBuzz Harley
Buzz Harley

Similar titles

Silver Linings Playbook
Untogether
Definitely, Maybe
Death Fighter
Malang
Charlie’s Angels
Shockwave Countdown To Disaster
Yaanum Theeyavan
All the Way Boys
Paddington
V for Vendetta
Gorgeous