Video Sources 562 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikook.ru
Hotel for Dogs

Hotel for Dogs

No stray gets turned away.Jan. 16, 2009Germany100 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Te vendosur në një shtëpi kujdesi që nuk lejon kafshet , 16-vjeçari Andi dhe vëllai i tij më i vogël, Bruce, e kthejnë një hotel të braktisur në një shtëpi për qenin e tyre. Së shpejti do të mbërrijnë edhe kafshë të tjerë, dhe hoteli bëhet një strehë për çdo qen te braktisur në qytet. Por fëmijët duhet të bëjnë disa plane të shpejta për t’i mbajtur policët larg nga objekti i tyre.

Hotel for Dogs
Hotel for Dogs
Hotel for Dogs
Hotel for Dogs
Hotel for Dogs
Hotel for Dogs
Hotel for Dogs
Hotel for Dogs
Hotel for Dogs
Hotel for Dogs
Original title Hotel for Dogs
IMDb Rating 5.4 17,862 votes
TMDb Rating 5.7

Director

Cast

Similar titles

Leprechaun Returns
Dil Dhadakne Do
All I Wish
The Escort
Go Goa Gone
Running for Grace
Jumanji
Ocean’s Eight
E.T. the Extra-Terrestrial
Clover
The Babysitter: Killer Queen
How to Be Single