Video Sources 74 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikodfmagazine.co.uk
Housebound

Housebound

Terror Gets DomesticatedSep. 04, 2014New Zealand109 Min.Not Rated
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Kajli Baknel është e detyruar të kthehet në shtëpinë ku u rrit, Pasi gjykatësi i cakton arrest shtëpie. Ndëshkimi i saj bëhet edhe më i padurueshëm nga fakti që ajo duhet të jetojë me nënën e saj Miriamin, një llafazane e cila është e bindur se shtëpia ka fantazma. Kajli i sheh besëtytnitë e Miriamit si asgjë më shumë, sesa një shushatje nga thashethemet e një qyteti të vogël. Megjithatë, kur ajo bëhet e ndërgjegjshme për pëshpëritjet shqetësuese dhe përplasjet e çuditshme gjatë natës, ajo fillon të pyes veten nëse vërtet shtëpia është poseduar nga një shpirt armiqësor, i cili nuk është i lumtur nga ndryshimet e reja në shtëpi.

 

Housebound
Original title Housebound
IMDb Rating 6.8 31,413 votes
TMDb Rating 6.6 590 votes

Similar titles

Secret Reunion
Sweet Virginia
Infamous
The Nut Job 2: Nutty by Nature
All Good Things
Love and Monsters
Basic Instinct 1
Vivarium
Braid
A Single Shot
Fifty Shades Freed
Little Boy