Video Sources 363 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovudeo.net
How It Ends

How It Ends

No one survives aloneJul. 13, 2018USA113 Min.TV-MA
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Historia e filmit është ambientuar pas një apokalipsi misterioz që shkakton një valë shkatërrimtare dhe dhune. Një burrë duhet të përballet me një udhëtim përmes një kombi në kaos për të shpëtuar gruan e tij shtatzënë. Me të është edhe babai i gruas, me të cilin ai nuk ka një marrëdhënie shumë të ngushtë.

How It Ends
How It Ends
How It Ends
How It Ends
How It Ends
Original title How It Ends
IMDb Rating 5.0 24,801 votes
TMDb Rating 5 561 votes

Director

Cast

Kat Graham isSamantha
Samantha
Mark O'Brien isJeremiah
Jeremiah
Nicole Ari Parker isPaula Sutherland
Paula Sutherland
Nancy Sorel isSonographer
Sonographer
Anett Rumanoczky isFlight Attendant
Flight Attendant
Cheryl Gensiorek isAirport Bar Woman
Airport Bar Woman

Similar titles

Go for It
Speed 2: Cruise Control
Ghajini
The Dawnseeker
Harsh Times
Men in Black 3
The Lost World: Jurassic Park
HHhH
American Heist
The Emperor of Paris
The Keeper
The Fountain