Video Sources 1722 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikogoo.gl
How to Be a Latin Lover

How to Be a Latin Lover

Fifty shades grayerApr. 28, 2017USA115 Min.PG-13
Your rating: 10
10 3 votes

Synopsis

Maksimo, që e kalon jetën duke shkuar pas femrave të pasura dhe të moshuara, ndahet nga një martesë 25 vjeçare dhe fillon të jetojë tek shtëpia e motrës së tij. Aty fillon të kuptojë vlerën e familjes.

How to Be a Latin Lover
How to Be a Latin Lover
Original title How to Be a Latin Lover
IMDb Rating 5.7 2,450 votes
TMDb Rating 6.3 45 votes

Similar titles

You Stupid Man
Stan & Ollie
The Week Of
School of Rock
Cats & Dogs 3: Paws Unite
The Road to El Dorado
Maine Pyaar Kyun Kiya
Little Miss Dolittle
American Pie Presents: Band Camp
Just Another Christmas
A Boy Called Sailboat
Love Aaj Kal aka Love Nowadays