Video Sources 80 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
I Am Vengeance: Retaliation

I Am Vengeance: Retaliation

Feb. 29, 2020UK90 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Ish ushtarit të forcave speciale, Xhon Gold i është dhënë mundësia të sjellë para drejtësisë Shon Teaguen, njeriun që ka tradhtuar ekipin e tij në misionin e tyre të fundit në Evropën Lindore. Goldin do ta gëzonte ta shihte Teaguen të vdekur, por ai është i bindur të ndihmojë në transportimin e tij në një burg ushtarak për të paguar për krimet e tij. Gjatë rrugës, Goldi do të duhet të luftojë me ekipin e Teagues që po përpiqet ta shpëtojë atë, si dhe një snajper që po përpiqet të vrasë atë para se të vendoset në një vend të sigurtë.

I Am Vengeance: Retaliation
I Am Vengeance: Retaliation
I Am Vengeance: Retaliation
I Am Vengeance: Retaliation
I Am Vengeance: Retaliation
I Am Vengeance: Retaliation
Original title I Am Vengeance: Retaliation
IMDb Rating 3.4 35 votes
TMDb Rating 4 1 votes

Director

Ross Boyask
Director

Cast

Vinnie Jones isSean Teague
Sean Teague
Josh Myers isKincaid
Kincaid
Joe Egan isGunnar
Gunnar
David Schaal isCommander Grayson
Commander Grayson

Similar titles

Nokas aka Hold Up
4.3.2.1
My Spy
Gladio
Honor Up
Aventura e madhe Lego
The Last Man
Black Panther
The Man Standing Next
Torrente 4: Lethal crisis
The Quake
Fantasy Mission Force