Video Sources 859 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikofasturl.ga
I Feel Pretty

I Feel Pretty

Change everything Without changing anything.Apr. 19, 2018China, United States111 Min.PG-13
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

“Ndihem e Bukur”: Një femër e pasigurt përmendet pas një rrëzimi duke menduar se është gruaja më e bukur dhe e aftë në botë. Konfidenca e fituar bën që ajo të jetojë pa frikë, por ç’do të ndodhë kur ajo të kuptojë se pamja fizike e saj s’ka ndryshuar?

I Feel Pretty
I Feel Pretty
I Feel Pretty
I Feel Pretty
I Feel Pretty
I Feel Pretty
I Feel Pretty
I Feel Pretty
I Feel Pretty
I Feel Pretty
Original title I Feel Pretty
IMDb Rating 4.8 12,957 votes
TMDb Rating 6.3

Director

Abby Kohn
Director

Cast

Similar titles

The Christmas Chronicles
A Million Ways to Die in the West
Witless Protection
Father Figures
Blue Iguana
Mbreti Luan 3
Kingsman: The Secret Service
Kings of Mulberry Street
Spycies
Miss & Mrs. Cops
Berlin, Berlin
Gintama