Video Sources 134 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
I Hate Kids

I Hate Kids

3 words made him famous. 3 days will change his life.Jan. 18, 2019USA89 Min.PG-13
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Niku shkrimtari i “I urrej fëmijët”, po martohet kur 13 vjeçari Mejson pretendon të jetë fëmija i tij. Një fallxhor dhe një test ADN e konfirmojnë. Mejsoni ka qenë i adoptuar dhe nuk e di se kush është mamaja e tij e vërtetë. Bashkë me Nikun shkojnë të takojnë ish të dashurat që ka pasur para 14 vjetësh….

I Hate Kids
I Hate Kids
Original title I Hate Kids
IMDb Rating 5.9 1,517 votes
TMDb Rating 6.9 7 votes

Director

John Asher
Director

Cast

Tom Everett Scott isNick Pearson
Nick Pearson
Tituss Burgess isThe Amazing Fabular
The Amazing Fabular
Rachel Boston isSydney Bartlett
Sydney Bartlett
Arden Myrin isJanice Bodicker
Janice Bodicker
Joyce Bulifant isBetty Bartlett
Betty Bartlett
Bryan Batt isReverend McGooley
Reverend McGooley

Similar titles

Magic Mike
Three Colors: White
Isn’t It Romantic
She’s Out of My League
Swiss Army Man
Lily & Kat
Tall Girl
Hocus Pocus
Bridesmaids
Paint
Hitman: Agent Jun
The Cabin in the Woods