Video Sources 376 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
I See You

I See You

Evil Hides In Plain SightSep. 11, 2019USA98 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një detektivi në një qytet të vogël dhe familjes së tij fillojnë t’u ndodhin ngjarje të çuditshme teksa ai heton zhdukjen e një djali të vogël.

I See You
Original title I See You
IMDb Rating 6.5 830 votes
TMDb Rating 7.5 11 votes

Director

Cast

Helen Hunt isJackie Harper
Jackie Harper
Jon Tenney isGreg Harper
Greg Harper
Owen Teague isAlec Travers
Alec Travers
Judah Lewis isConnor Harper
Connor Harper
Gregory Alan Williams isDetective Spitzky
Detective Spitzky
Erika Alexander isLieutenant Davis
Lieutenant Davis
Allison King isOfficer Grace Caleb
Officer Grace Caleb
Adam Kern isWindow Repairman
Window Repairman
Riley Caya isJustin Whitter
Justin Whitter

Similar titles

Forsaken
Stolen
Wolf Mother
A Gang Story
Disobedience
Husband Killers
Crisis
Lucifer
HIT: The First Case
What Will People Say
Caught by a Wave a.k.a Sulla Stessa Onda
The Possession Experiment