Video Sources 747 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
Ice Age: The Great Egg-Scapade

Ice Age: The Great Egg-Scapade

Mar. 20, 2016USA25 Min.
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Kur Sidi fillon punë si kujdestar vezësh, nuk e di që një armik i vjetër ka plane të tjera. Mashtrimet çojnë te gjuetia e parë e vezëve dhe krijimin e traditave të njohura të Pashkëve.

Ice Age: The Great Egg-Scapade
Ice Age: The Great Egg-Scapade
Ice Age: The Great Egg-Scapade
Ice Age: The Great Egg-Scapade
Ice Age: The Great Egg-Scapade
Ice Age: The Great Egg-Scapade
Ice Age: The Great Egg-Scapade
Ice Age: The Great Egg-Scapade
Ice Age: The Great Egg-Scapade
Ice Age: The Great Egg-Scapade
Original title Ice Age: The Great Egg-Scapade
IMDb Rating 5.9 2,331 votes
TMDb Rating 5.8

Director

Cast

Ray Romano isManny (voice)
Manny (voice)
John Leguizamo isSid (voice)
Sid (voice)
Denis Leary isDiego (voice)
Diego (voice)
Taraji P. Henson isEthel (voice)
Ethel (voice)
Queen Latifah isEllie (voice)
Ellie (voice)
Jennifer Lopez isShira (voice)
Shira (voice)
Gabriel Iglesias isCholly Bear (voice)
Cholly Bear (voice)
Wendy Williams isCondor Mom (voice)
Condor Mom (voice)
Lili Estefan isGladys Glypto (voice)
Gladys Glypto (voice)
Blake Anderson isClint (voice)
Clint (voice)

Similar titles

The Butcher, the Chef, and the Swordsman
Earth: One Amazing Day
Addio Fottuti Musi Verdi
The Alibi
The Clapper
The Lost City of Z
Be Cool
Bernie the Dolphin 2
Just Go with It
The F**k-It List
After Sex
Kill Your Friends