Video Sources 881 Views

  • Shikouqload.com
Identity Thief

Identity Thief

She's having the time of his lifeFeb. 07, 2013USA111 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Biznesmeni zemërbutë dhe i sjellshëm Sandy Patterson udhëton nga Denveri në Florida për t’u përballur me një grua e cila duket e padëmshme, por ka vjedhur identitetin e tij.

Identity Thief
Identity Thief
Identity Thief
Identity Thief
Identity Thief
Identity Thief
Identity Thief
Original title Identity Thief
IMDb Rating 5.7 118,473 votes
TMDb Rating 5.6

Director

Seth Gordon
Director

Cast

Jason Bateman isSandy Patterson
Sandy Patterson
Jon Favreau isHarold Cornish
Harold Cornish
Amanda Peet isTrish Patterson
Trish Patterson
T.I. isJulian
Julian
Morris Chestnut isDetective Reilly
Detective Reilly
John Cho isDaniel Casey
Daniel Casey
Robert Patrick isSkiptracer
Skiptracer

Similar titles

Gunless
Bend It Like Beckham
Bringing Down the House
Un fantastico via vai
Volver
Smallfoot
Time Freak
The Ladykillers
The Sandlot
Psycho Goreman
Bronson
And Soon the Darkness