Video Sources 35 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
I’ll Follow You Down

I’ll Follow You Down

Jul. 28, 2013Canada93 Min.Not Rated
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Pas zhdukjes së babait të tij dhe vdekjes së mamasë së tij, Erol pas shumë vitesh do të tentojë të kthehet prapa në kohë dhe të korrigjojë gabimet e prindërve të tij.

 

Original title I'll Follow You Down
IMDb Rating 6.1 6,764 votes
TMDb Rating 6.1 118 votes

Similar titles

The Kitchen
Birdman
Hope
We
Burning Ghost AKA Vif-argent
The Hunted
Rampage
Correspondence
Center Stage
Moxie
Meet Dave
Mere Pyare Prime Minister