Video Sources 206 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
I’ll Take Your Dead

I’ll Take Your Dead

Death is knocking at their door.Oct. 01, 2018Canada85 Min.Not Rated
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Uilliam ka një punë të thjeshtë, të zhdukë trupa të vdekur. Kjo nuk është diçka që i pëlqen apo do ta bëj,por e bën për shkak të rrethanave jashtë kontrollit. Ferma e tij është bërë një vend shkarkimi e bandava të lidhura me vrasjet. Vajza e tij, Gloria është mësuar me burra, që lënë trupa përpara shtëpisë dhe është e bindur se disa prej tyre kanë zaptuar shtëpinë. Pas një trupi të një gruaje, te hedhur pranë shtëpisë, Uilliam kupton që është akoma gjalë. Ndërkohë që aktiviteti i bandave rritet, Uilliam e lidh gruan në një dhomë në shtëpi dhe e mban kundër vullnetit të saj, deri sa të gjej ç’të bëj me të. Ndërkohë ata fillojnë të krijojnë një respekt jo të zakonshëm për njëri tjetrin, Vrasësit e gruas marrin vesh që ajo është akoma gjallë dhe bëjnë një plan për ti dhënë fund.

I’ll Take Your Dead
I’ll Take Your Dead
I’ll Take Your Dead
I’ll Take Your Dead
Original title I'll Take Your Dead
IMDb Rating 5.8 1,878 votes
TMDb Rating 6.2 21 votes

Similar titles

The Uninvited
Manmarziyaan
Run
D@bbe 2
Something Borrowed
The Final
The Last Black Man in San Francisco
Maniac
Brilliantlove
White Bird in a Blizzard
Hands of Stone
Buffalo Boys