Video Sources 123 Views

  • Shikovidmoly.to
Non sono un assassino aka I’m not a killer

Non sono un assassino aka I’m not a killer

Apr. 30, 2019Italy110 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një oficer i nderuar policie, shkon të takojë një mëngjes, mikun e tij më të mirë që është edhe prokuror. Po atë mëngjes, prokurori gjendet i vrarë dhe oficeri i policisë është personi i fundit që e ka parë të gjallë.

Non sono un assassino aka I’m not a killer
Original title Non sono un assassino
IMDb Rating 5.5 293 votes
TMDb Rating 5.9 39 votes

Director

Cast

Riccardo Scamarcio isFrancesco Prencipe
Francesco Prencipe
Alessio Boni isGiovanni Mastropaolo
Giovanni Mastropaolo
Claudia Gerini isPaola Maralfa
Paola Maralfa
Vincenzo De Michele isMichele Monno
Michele Monno
Giovanni Galati isUomo Professore
Uomo Professore

Similar titles

I, Frankenstein
Murder 3
Rocky Handsome
Killing Season
The Babadook
Don
Black Mirror: Bandersnatch
Touchless
What If…
Rape me
A Most Wanted Man
The Golden Glove