Video Sources 74 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
I’m Thinking of Ending Things

I’m Thinking of Ending Things

Aug. 28, 2020USA134 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Plot me dyshime, një grua e re udhëton me të dashurin e saj të ri në fermën e veçuar të prindërve të tij. Me të mbërritur, ajo fillon të dyshojë për gjithçka që mendonte se dinte për të dhe veten e saj.

I’m Thinking of Ending Things
I’m Thinking of Ending Things
I’m Thinking of Ending Things
I’m Thinking of Ending Things
I’m Thinking of Ending Things
I’m Thinking of Ending Things
Original title I'm Thinking of Ending Things
IMDb Rating 7.2 8,176 votes
TMDb Rating 6.6 175 votes

Director

Cast

Jessie Buckley isThe Young Woman
The Young Woman
Guy Boyd isJanitor
Janitor
Hadley Robinson isTulsey Town Girl 1
Tulsey Town Girl 1
Gus Birney isTulsey Town Girl 2
Tulsey Town Girl 2
Abby Quinn isTulsey Town Girl 3
Tulsey Town Girl 3
Anthony Grasso isDiner Manager
Diner Manager

Similar titles

Queen Marie of Romania
Cold Moon
The Paperboy
Alex of Venice
Grand Isle
August Rush
Oliver Twist
Pressure
Warrior
Kill Speed
Ruin Me
Click