Video Sources 39 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
I’m Your Woman

I’m Your Woman

Dec. 04, 2020USA120 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Në këtë dramë kriminale të viteve 1970, një grua është e detyruar të shkojë në arrati, pasi burri i saj tradhton partnerët e tij, duke e dërguar atë dhe foshnjën e saj në një udhëtim të rrezikshëm.

 

I’m Your Woman
I’m Your Woman
I’m Your Woman
I’m Your Woman
I’m Your Woman
I’m Your Woman
I’m Your Woman
I’m Your Woman
I’m Your Woman
Original title I'm Your Woman
IMDb Rating 5.9 544 votes
TMDb Rating 6.7 12 votes

Similar titles

Tanhaji: The Unsung Warrior
Active Shooter
Wag the Dog
Broken Contract
Ninja: Shadow of a Tear
Ocean’s Twelve
The Silent War
The Ballad of Buster Scruggs
Requiem for a Dream
Maze
Finding Neverland
The Queen