Video Sources 135 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Impractical Jokers: The Movie

Impractical Jokers: The Movie

10 challenges. 3 tickets. 1 wild ride.Feb. 21, 2020USA92 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Historia e një incidenti poshtërues të shkollës së mesme nga 1992 që dërgon Shakaxhinjtë Jopraktikë në rrugën që konkurojnë në sfidat e kamerës së fshehur për shansin për të kthyer mbrapsht orën dhe për të shpenguar tre nga katër shakaxhinjtë.

Impractical Jokers: The Movie
Original title Impractical Jokers: The Movie
IMDb Rating 6.8 1,436 votes
TMDb Rating 7.9 13 votes

Director

Chris Henchy
Director

Cast

Joe Gatto isHimself
Himself
Joey Fatone isBusker Singer
Busker Singer
Taylor Tippins isJoe's Wife / Cave Woman
Joe's Wife / Cave Woman
Tiago Ferreira isU. S. Soldier / Disabled Person
U. S. Soldier / Disabled Person
Hunter Denoyelles isDream Waitress
Dream Waitress

Similar titles

Operation: Endgame
The Legacy of a Whitetail Deer Hunter
Kingsman: The Secret Service
The Overnight
The Band’s Visit
Kung Fu Hustle
Failure to Launch
All About Steve
Nobel Son
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
Fighting with My Family
Magic Mike