Video Sources 71 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
In the Heights

In the Heights

The time has come.Jun. 10, 2021USA143 Min.PG-13
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Në bllokun e Uashingtonit në Nju Jork, aroma e kafesë së ngrohtë përhapet në ajrin jashtë stacionit të metrosë 181, ku një amalgamë ëndrrash mbledh një komunitet të gjallë dhe të lidhur ngushtë. Në kryqëzimin e gjithçkaje është një pronar i një dyqani, i cili shpreson, imagjinon dhe këndon për një jetë më të mirë.

 

In the Heights
In the Heights
In the Heights
In the Heights
In the Heights
In the Heights
In the Heights
Original title In the Heights
IMDb Rating 7.4 33,923 votes
TMDb Rating 7.4 314 votes

Director

Cast

Similar titles

Alex of Venice
Cold War
Honey 2
Johnny Mad Dog
On Chesil Beach
Dawn of the Planet of the Apes
On Body and Soul
Warfighter
Long Lost
Painless
The Aftermath
Walking on Sunshine