Video Sources 192 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Upvidupvid.co
In This Gray Place

In This Gray Place

Jan. 01, 2019USA93 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Pas një vjedhjeje që shkon keq, një kriminel e mbyll veten në një banjë. Rrethuar nga policia dhe me halucinacione, ai duhet t’i mbajë sa më larg për të bërë një plan dhe për të fshehur bizhuteritë që ka vjedhur.

In This Gray Place
In This Gray Place
Original title In This Gray Place
IMDb Rating 6.2 2,183 votes
TMDb Rating 7 3 votes

Director

Cast

Aleksander Ristic isAaron Foster
Aaron Foster
Marcus Johns isElijah Whelan
Elijah Whelan
Angela Nordeng isLaura Whelan
Laura Whelan

Similar titles

He’s Just Not That Into You
Poltergeist
Stuck Apart a.k.a Azizler
Heroic Losers
Block Z
The Book of Life
Lucky
Patti Cake$
The Expendables 2
Killing
The Captive
We Die Young