Video Sources 202 Views

  • Shiko ne Albavidfcom
Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark

Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark

Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark : Në 1936, arkeologu dhe aventurieri Indiana Xhons u punësua nga qeveria e Shteteve të Bashkuara të Amerikës për të gjetur Arkën e Marrëveshjes përpara se nazisti Adolf Hitler të merrte vesh mbi fuqitë e saj të mbinatyrshme.

Director

Director

Cast

Similar titles

Street Kings
Weirdsville
Psychokinesis
Next Day Air
Cagefighter: Worlds Collide
Suicide Squad
The Hunt for Red October
21 Jump Street
3 Days to Kill
Motorway
Machine Gun Preacher
Desperado