Video Sources 6 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Infection

Infection

Dec. 17, 2020Venezuela95 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Në Venezuelë shpërthen një epidemi me një virus tërbimi, dhe një baba përpiqet të shpëtojë djalin e tij nga infektimi.

Infection
Original title Infección
IMDb Rating 5.4 409 votes
TMDb Rating 6.4 10 votes

Director

Cast

Similar titles

Güzelliğin Portresi
Eerie
The Angel
Changing Lanes
Hours
30 Miles from Nowhere
The Ghost Writer
Lights Out
Office Uprising
Lake Placid: Legacy
The 15:17 to Paris
Aquaslash