Video Sources 67 Views

  • Shikoevoload.io
Ingenium

Ingenium

Mar. 20, 2019Germany88 Min.TV-14
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Ndërsa jeta e Felicitas është kthyer përmbys, ajo nuk e di nëse makthet e saj po dominojnë apo diçka tjetër më e madhe po përpiqet ta kontrolloj atë- dhe mënyra e vetme për të zbuluar të vërtetën është shoqja e saj më e mirë Natasha e cila është e mbyllur në çmendinë.

Original title Ingenium
IMDb Rating 6.1 54 votes

Director

Director

Cast

Similar titles