Video Sources 70 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Intersect

Intersect

Never is safe.Feb. 12, 2020USA119 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një grup i ri studentësh arrijnë të shpikin një makineri që lejon udhëtimin në kohë dhe më pas zbulojnë se po pushtohen nga forca të mistershme të universit të ardhura nga thyerja e ligjeve të kohës dhe hapësirës.

Intersect
Intersect
Intersect
Intersect
Intersect
Original title Intersect
IMDb Rating 3.2 228 votes
TMDb Rating 4.3 4 votes

Director

Gus Holwerda
Director

Cast

Richard Dawkins isQ42 / Computer
Q42 / Computer
James Morrison isBill Marshall
Bill Marshall
Jason Spisak isRyan Winrich
Ryan Winrich
Abe Ruthless isNate Beaumont
Nate Beaumont
Leeann Dearing isCaitlin Webb
Caitlin Webb
Jose Rosete isAbner Rosen
Abner Rosen
Kelcey Bligh isYoung Caitlin
Young Caitlin
Ryan Adelson isYoung Nate
Young Nate
Jacob Lacy isYoung Abner
Young Abner

Similar titles

Land of the Lost
Spree
The Lodge
Don’t Tell a Soul
Girls Against Boys
The Iceman
The Titan
Swerve
Blank
The Hunger Games: Mockingjay – Part 1
Boss Level
Wind Chill