Video Sources 29 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Intersection

Intersection

A lifetime of wrong turns. One chance to make it right.Dec. 01, 2020Australia71 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Xhejk është një sekser i sukseshëm por një baba dhe një bashkëshort tmerrësit i keq. Një njeri i mistershëm rrëmben djalin e tij dhe nga Xhejk kërkon që të kalojë disa testime të cilat sjellin një fund të papritur.

 

Original title Intersection
IMDb Rating 5.1 80 votes
TMDb Rating 6 3 votes

Director

Cast

Matt Doran isJake Galloway
Jake Galloway
Ishak Issa isHeimi Rondstolt
Heimi Rondstolt
Liz Harper isPolicewoman
Policewoman
Cathy Burnside isSusan (2nd unit)
Susan (2nd unit)
Lucy Fry isVictoria Bullham
Victoria Bullham
Daniel Kajtaz isJosh Galloway
Josh Galloway

Similar titles

3 Days to Kill
Control 2003
Looper
Time Lapse
Legend
Blade Runner
30 Days of Night
Freaky
Personal Shopper
Inglourious Basterds
The Informant
The Butterfly Effect