Video Sources 270 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Interview with a Hitman

Interview with a Hitman

Jul. 20, 2012UK95 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote
what going on?

Synopsis

Një vrasës i mirëpaguar kthehet për të fshirë të kaluarën e tij dhe si përfundim zbulon se dikush është ngatërruar me të ardhmën e tij..

 
Interview with a Hitman
Interview with a Hitman
Interview with a Hitman
Interview with a Hitman
Interview with a Hitman
Interview with a Hitman
Interview with a Hitman
Interview with a Hitman
Interview with a Hitman
Interview with a Hitman
Original title Interview with a Hitman
IMDb Rating 6.2 9,021 votes
TMDb Rating 5.3 69 votes

Director

Cast

Similar titles

Tears of the Sun
Kill Bill: Vol. 1
Gone in Sixty Seconds
Animal
Tiger House
Barrio Brawler
Zero Dark Thirty
Guardians of the Galaxy Vol. 2
Shanghai Knights
Parkland
Detective Dee and the Mystery of the Phantom Flame
Lupin III