Video Sources 29 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Into the Beat

Into the Beat

Jul. 16, 2020Germany98 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një balerinë zbulon rastësisht hip-hopin dhe përballet me një zgjedhje të vështirë: Të ndjekë rrugën e familjes së saj ose dashurinë e sapo gjetur.

 

Into the Beat
Into the Beat
Original title Into the Beat - Dein Herz tanzt
IMDb Rating 5.5 41 votes
TMDb Rating 6 45 votes

Similar titles

Lassie Come Home
Looking for Eric
Taken 2
Perfect Stranger
Diplomacy
Black Book
First Love
Only Lovers Left Alive
We Go On
Savage
Yakuza: Like a Dragon
Seeking a Friend for the End of the World