Video Sources 912 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Into the Wild

Into the Wild

Into the heart. Into the soul.Sep. 11, 2007USA148 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Pas diplomimit në Emory University, student i lartë dhe atleti Christopher McCandless braktis pasurinë e tij, të gjitha kursimet e tij prej 24.000 dollarë i jep për bamirësi për të jetuar në shkretëtirë. Përgjatë rrugës, Christopher ballafaqohet me një seri të karaktereve që formësojnë jetën e tij.

Into the Wild
Into the Wild
Into the Wild
Into the Wild
Into the Wild
Into the Wild
Into the Wild
Into the Wild
Into the Wild
Into the Wild
Original title Into the Wild
IMDb Rating 8.2 436,534 votes
TMDb Rating 7.7 1,698 votes

Director

Sean Penn
Director

Cast

Emile Hirsch isChristopher McCandless
Christopher McCandless
Marcia Gay Harden isBillie McCandless
Billie McCandless
William Hurt isWalt McCandless
Walt McCandless
Jena Malone isCarine McCandless
Carine McCandless
Vince Vaughn isWayne Westerberg
Wayne Westerberg
Kristen Stewart isTracy Tatro
Tracy Tatro
Hal Holbrook isRon Franz
Ron Franz

Similar titles

An Affair
True History of the Kelly Gang
Nordwand – Faqja Veriore
Knock Knock
Babel
Baahubali: The Beginning
Klaus
The Uncovering
Inconceivable
Riding With Sugar
Manmarziyaan
Private Life