Video Sources 591 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Into the Woods

Into the Woods

Be careful what you wish for...Dec. 25, 2014USA125 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një shtrigë u jep mësime të rëndësishme personazheve të ndryshëm të përrallave më të famshme nga Vëllezërit Grimm për fëmijë siç janë Kësulëkuqja, Hirushja, Xheku dhe fasulet magjike dhe Rapunzel.

Into the Woods
Into the Woods
Into the Woods
Into the Woods
Into the Woods
Into the Woods
Into the Woods
Into the Woods
Into the Woods
Into the Woods
Original title Into the Woods
IMDb Rating 6.0 112,625 votes
TMDb Rating 5.6 1,679 votes

Director

Rob Marshall
Director

Cast

Emily Blunt isBaker's Wife
Baker's Wife
Anna Kendrick isCinderella
Cinderella
Chris Pine isCinderella's Prince
Cinderella's Prince
Tracey Ullman isJack's Mother
Jack's Mother
Johnny Depp isBig Bad Wolf
Big Bad Wolf
Lilla Crawford isLittle Red Riding Hood
Little Red Riding Hood

Similar titles

Central Intelligence
Mamma Mia! Here We Go Again
Joy
Epoka e akullnajave 2, Shkrirja
Torrente 4: Lethal crisis
The Boss Baby
Cop Out
The 9th Life of Louis Drax
The Magic Crystal
Phobia 2
Jiu Jitsu
My Sassy Girl